Завантажити service manager 3.4

Чомусь IKC-МАРКЕТ не хоче викладати цей файл на своєму офіційному сайті, і його проблематично знайти в інтернеті. Тому просто та швидко завантажте інсталяційний файл service manager 3.4 з нашого сайту

Відгуки (2)
Євген

Дякую хлопці, на офіційному сайті ікс-маркету не знайшов, а у вас він є, цікаво!!!

18 вересня 2021
Артур

спасибо большое

18 вересня 2021

Універсальне сервісне ПО для ЦСО, які обслуговують ФККР IKC-E810T, IKC-C651T, IKC-A8800, IKC-E07. УВАГА! Програмою не підтримуються старі моделі IKC-E260T і IKC-483LT. Операційна система: Windows XP, 7, 8.1, 10.

SERVICE MANAGER 3.4

ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА. ВАЖЛИВО - ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО!

Програма «Service Manager 3.4» (далі за текстом «Програма») поширюється безкоштовно і призначена тільки для центрів сервісного обслуговування (ЦСО) фіскальної техніки на території України, які отримали право на регламентоване укладеним договором з ТОВ «ІКС-Маркет» обслуговування і ремонт електронних контрольно-касових реєстраторів (далі «ЕККР») моделей «IKC-E810T», «IKC-C651T», «IKC-A8800» і «IKC-E07».
Бібліотека «SMdriver34.dll», яка входить до складу Програми може вільно поширюватися, але не продаватися.

Це означає, що плата за встановлюваний програмний продукт не стягується і поширюється на умовах «як є». ТОВ "ІКС-Маркет" не несе відповідальності за наслідки використання встановлюваного програмного продукту з іншими типами фіскальної техніки, а також за правильність дій, зроблених на етапі налаштування і фіскалізації. Користуватися цим програмним продуктом має право кваліфікований інженер ЦСО, який пройшов навчання по обслуговуванню і ремонту ЕККР наступних моделей: «IKC-E810T», «IKC-C651T», «IKC-A8800» і «IKC-E07» в ТОВ "ІКС-Маркет" і має свідоцтво, яке підтверджує це.

Якщо Ви не згодні з умовами цієї ліцензії - терміново припиніть встановлення цього програмного продукту.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ.

1. Всі авторські права на дану Програму належать ТОВ «ІКС-Маркет».

2. ТОВ "ІКС-Маркет" залишає за собою право скасувати дію цієї ліцензії для будь-якої з наступних версій програми.

3. ТОВ "ІКС-Маркет" не відповідатиме ні за які втрати або спотворення даних, будь-яку упущену вигоду в процесі неналежного використання цього програмного продукту.

4. Ви не можете емулювати, створювати нові версії, продавати, змінювати, декомпілювати, вивчати код Програми іншими способами, передавати програму або будь-які з її складових, інакше, ніж визначено цією ліцензійною угодою.

БУДЬ-ЯКЕ ТАКЕ НЕЛЕГАЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ОЗНАЧАЄ АВТОМАТИЧНЕ І НЕГАЙНЕ ПРИПИНЕННЯ ДІЇ ЦІЄЇ УГОДИ ТА МОЖЕ ПЕРЕСЛІДУВАТИСЯ ЗА ЗАКОНОМ.

5. Всі права на Програму та її компоненти, які були розроблені ТОВ «ІКС-Маркет» явно зберігаються за ТОВ «ІКС-Маркет».

6. Встановлення та використання Програми означає, що Ви розумієте положення цієї ліцензійної угоди і згодні з ними.

7. Якщо чомусь Ви не згодні з цією ліцензійною угодою, Вам необхідно видалити файли дистрибутива з Ваших пристроїв зберігання інформації і припинити використання Програми.

Copyright (c) 2021 ТОВ "ІКС-Маркет", м. Київ, Україна.

Сподобався інструмент? Будемо вдячні якщо Ви поділитись посиланням з друзями.