Перевернути букви задом наперед

Онлайн перевертень букв можна використовувати в процесі читання або ж складання паліндромів. Для того, щоб дізнатися, як буде виглядати слово, якщо його перевернути потрібно ввести його в верхнє поле і натиснути на кнопку.

Ваш текст
Кількість знаків 0 (без пробілів 0), слів 0, Рядків 0.0
Результат
Відгуки (2)
Оксана

А я - анаско

20 вересня 2020
Каролина

Я - Анилорак )))

20 вересня 2020

Для того, щоб дізнатися, як буде виглядати слово, якщо його перевернути від вас буде потрібно тільки ввести його в верхнє поле. Потім потрібно запустити процес натисканням відповідної кнопки. Після цього в нижньому полі з'явиться те ж саме слово, але вже перевернуте. Помилок програма не робить. Виходячи з цього, можна сміливо використовувати результат її роботи, як зазначалося раніше, при створенні або читанні палиндромов. Обмежень по вводу тексту немає (але вірне перевертання тексту гарантується до 30000 символів), так що є можливість перевертати не тільки слова а цілі сторінки тексту. 

Паліндром, перевертень, рак літеральний, паліндромон (від грец. πάλιν — «назад, знов» та грец. δρóμος — «біг») — слово, число, набір символів, словосполучення або віршований рядок, що однаково читається в обох напрямках (зліва направо та справа наліво).

Приклад паліндрома:

« кит на морі романтик ↔ китнамор іром ан тик »

Сподобався інструмент? Будемо вдячні якщо Ви поділитись посиланням з друзями.