Підрахунок кількості знаків та слів

Онлайн підрахунок загальної кількості слів, знаків та абзаців. Підрахунок кількості кожного слова, літери чи знаків у тексті в порядку спадання чи зростання

Ваш текст
Кількість знаків 0 (без пробілів 0), слів 0, речень 0, абзаців 0.
Додаткові параметри
Відгуки (1)
Артур Ковальчук

Супер! Ви мені так помогли з цією програмкою! Щиро Дякую!!!

17 вересня 2020

Онлайн підрахунок загальної кількості слів, знаків та абзаців - це інструмент для підрахунку загальної кількості символів(+ символів без пробілів), літер, знаків, слів, речень та абзаців у введеному тексті. Також з допомогою цього лічильник знаків Ви можете з легкістю взнати кількість кожного слова та символу натиснувши одну кнопку в порядку спадання чи зростання.

Кому потрібно

Ваш час дорогоцінний, тому краще витратити свій час на написання, ніж вручну підраховувати кількість слів та символів. Вам, безумовно, потрібно підрахувати кількість слів для написання SMS повідомлення (до 160 символів) Твіттер повідомлень (140 символів) або рекламні оголошення на Facebook (25 символів у заголовку та 90 для тексту оголошення).

Для вебмайстрів, онлайн підрахунок загальної кількості слів може бути використаний для написання опису з низкою мінімальних або максимальних символів. Наприклад, для каталогів (255 символ) або оптимізувати текстові описи і заголовки сторінок своїх сайтів, так що кількість символів наближається 60 символів у заголовку та 160 символів для опису.

Сподобався інструмент? Будемо вдячні якщо Ви поділитись посиланням з друзями.