Блокнот. Текстовий записник

Потрібно написати невелику замітку, але не хочете зберігати її або реєструватися на сайті? Введіть текст тут і коли Ви повернетесь, він все ще буде тут.

Ваш текст
Кількість знаків 0 (без пробілів 0), слів 0, речень 0, абзаців 0.
Відгуки (5)
Ілон

норм приложение, но не очень удобно его открывать, проще открыть блокнот на пк или гугл документы

14 березня 2023
Алиса

Мне не очень понравилось ето приложения

13 грудня 2022
PROSTO.8
PROSTO.8

Жаль

Настя

Дякую все дуже сподобалось пишу всегда имено тут!

13 грудня 2022
Центр Дозвілля СумПДЮ

Прошу извинить за (может быть) дурацкий вопрос? Так и должно быть - при обновлении блокнот обнуляется? То есть ровно столько времени хранятся записи, пока открыта страничка? В чём прикол тогда? Или у меня что-то не так происходит - не так, как написано в описании у Вас? (Временные файлы не стираю.) С уважением.

7 лютого 2022
PROSTO.8
PROSTO.8

Текст должен оставаться даже при выключении устройства. Если у вас пропадает введенная вами информация, возможно ваш броузер ее удаляет, или вы работаете в анонимном режиме, или что-то подобное.

Влад Варшавський

Да программа супер сложная, я вам 5 звезд поставлю за старания))))

19 вересня 2020

Як це працює?

Всі дані автоматично зберігаються у тимчасових файлах Вашого браузера на вашому пристрої і ніколи не будуть відправлені нам через інтернет. Якщо Ви знову повернетеся на сайт з цього ж самого браузера, замітка буде все ще тут. Це проста альтернатива Evernote або OneNote, які вимагають створення облікових записів.

Куди потрапляють мої замітки?

Якщо Ваші замітки зникли, Ви скоріше всього очистили тимчасові файли Вашого браузера. Якщо Ви робити це регулярно, переконайтеся, що зняли прапорець, який відповідає за очищення даних веб-сайту в автономному режимі, щоб зберегти свої замітки.

Сподобався інструмент? Будемо вдячні якщо Ви поділитись посиланням з друзями.