Онлайн інструмент ЧИСЛО ПРОПИСОМ легко згенерує з числа, правильне написання чисел словами. Вам достатньо вказати кілька параметрів для отримання бажаного результату українською мовою
- Сума прописом
- Число прописом
ДЕ ДРОБОВІ ЧИСЛА Я ОБУРЕНА
25 лютого 2024( Вибачайте з клятою війною все не вистачає часу, постараємося це зробити найближчим часом.
Дуже вдячна вам, ваш сайт полегшуєте мою роботу майже кожен день. Раніше користувалася різними сайтами, а коли найшла ваш то користуюся тільки вашим. Тут все, що мені потрібно є в одному місці, додала в сердечко і тепер все під рукою
17 вересня 2020Інструмент "Число прописом" призначений для того, щоб прискорити процес переводу простих числа в числа написаними словами та зробити це максимально просто і функціонально для Вас.
На даний момент обмеження 12 цифр;
Числівник
Простий переклад чисел в слова зроблено відповідно граматики української мови числівник.
Числівник — самостійна частина мови, що позначає кількість предметів або їхній порядок при лічбі та відповідає на питання скільки?, котрий?
Числівники за значенням поділяються на кількісні та порядкові. Кількісні бувають збірні, дробові, неозначено кількісні і власне кількісні.
Українські числівники змінюються за відмінками, деякі — за родами та числами.
За значенням і граматичними ознаками числівники поділяються на кількісні та порядкові. Кількісні числівники означають одне число або кількість і відповідають на питання «скільки?» (три, одинадцять, тридцять чотири, семеро, три восьмих). Характерною ознакою кількістних числівників є те, що більшість з них (за винятком слів один, тисяча, мільйон і вище) не мають числа і родових форм. Порядкові числівники означають порядок предметів при лічбі та відповідають на питання «котрий?», «котра?», «котре?», «котрі?» (третій, одинадцята, тридцять четверте, двадцяті). З граматичного погляду, порядкові числівники ближчі до прикметників і мають спільну з ними словозміну.
Сподобався інструмент? Будемо вдячні якщо Ви поділитись посиланням з друзями.